"Здайте гроші для священника": у Тернополі спалахнув скандал в школі

У Тернопільській школі мистецтв імені Ігоря Ґерети учнів змусили здавати гроші на освячення священником навчального закладу.

Скріншоти листування в батьківському чаті у Viber оприлюднили в соцмережі. Зазначається, що директорка школи Марія Гудима наказала класним керівникам зібрати з кожного учня по 10 грн, а вчителі повинні були здати по 50 грн, пише Моя Школа OBOZREVATEL з посиланням на місцеве видання "ПроВсе".

Батьки підрахували, що священнику могло перепасти близько 7 тисяч гривень. Проте після скандалу в мережі гроші перестали збирати. Учнів і школу освятити повинен був Архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор.

Директорка школи заперечила таку заяву і зазначила, що все відбувається добровільно і безкоштовно.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше школа мистецтв вже потрапляла в скандал,тому що батьків змушували платити гроші за здобуття мистецької освіти в школі. Раніше за це не встановлювали плату.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Інциденти в школах" на сайті "OBOZREVATEL".