/ ЗНО

У школах України виникли складнощі з організацією ЗНО: як готуються

6.7т
Читати матеріал російською

У школах України виникли складнощі з організацією зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Перша проблема – забезпечити дистанцію між учасниками процесу.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Як повідомляє ТСН, директори шкіл вимірюють рулеткою відстані між партами, щоб витримати обов'язкові 1,2 м між учасниками процесу (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Перед ЗНО в школах вирішують проблеми з дистанцією і безпекою

За словами директора київської гімназії №179 Ірини Чернілевської, вмістити в одну аудиторію вдається 12 учнів, а потрібно 15, тому що ще в друкарні завдання автоматизовано фасуються в пакети по 15 тестів в кожному.

Але найбільше вона турбується про здоров'я учнів. У гімназії складатимуть мінімум три тести, одночасно в школі будуть знаходитися 330 абітурієнтів і ще кілька десятків вчителів.

"Процедура ЗНО передбачає, що одне ЗНО ви пишете в одному закладі, одним колективом. Друге ЗНО – з іншими учасниками в іншій школі. І так далі. Тобто ми розуміємо, що це як величезна ложка, яка перемішує всіх абітурієнтів, і потім вони повертаються в сім'ї. І ми розуміємо, що ми не можемо зняти цей ризик", – зазначила Чернілевська.

Під час тестування абітурієнтам доведеться приспустити маску хоча б на хвилину для ідентифікації. Через масочний режим випускники будуть проходити її двічі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, основна сесія ЗНО в Україні розпочнеться 25 червня тестуванням з математики, а завершиться 17 липня тестуванням з хімії.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".

Місце