Головна Блоги

М. Є. Кучеренко та ін.
Рік: 2001

Як вибрати підручник з біології 10 клас

Біологія - це один з найцікавіших предметів, що вивчають в школі. Однак, якщо школяреві доведеться займатися по нецікаво, сухому і незрозумілому підручнику, він не полюбить біологію, навіть якщо викладач буде вести уроки максимально цікаво. Саме тому батькам і вчителям школярів варто звернути особливу увагу на якість підручників, за якими займаються старшокласники. Книга біологія 10 клас має бути написана максимально простою і доступною мовою. Теми мають бути викладені стисло, містко і максимально зрозуміло. По суті, біологія 10 клас підручник - це підручник з яким старшокласники мають бути на "ти" і в разі необхідності повинні мати можливість самостійно розібратися в пропущених темах. Щоб не помилитися при виборі підручника варто звернутися до рекомендацій методистів, також не зайвим буде вдатися до поради досвідчених педагогів, які працювали з різними підручниками та на власному досвіді можуть сказати, які підручники діти сприймають краще.

Біология в 10-му класі - це просто

Підручник з біології 10 клас - це та книга, від якої буде залежати дуже багато. Саме для того, щоб у школяра була хороша оцінка в атестаті та не було проблем з тестами, варто ретельно вивчити підручник, який школяреві видадуть в школі в перших числах вересня. Щоб не помилитися у виборі підручника можна ознайомитися з рецензіями та коментарями до даного видання. Якщо методика викладу матеріалу здається вам занадто сухою, а книга написана досить нудно і незрозуміло, зверніть на це увагу педагога, оскільки швидше за все, діти не стануть займатися за підручником, який їм нецікавий. Також не забувайте дивитися на рік випуску книги. Зараз на книжковому ринку з'являється все більше нових сучасних підручників, проте, у багатьох школах все ще зберігаються підручники, яким по 20 років. Не дивлячись на те, що вони не раз зарекомендували себе з хорошого боку, ці підручники вже безнадійно застаріли та не відповідають сучасним вимогам. Батькам і педагогам варто врахувати всі ці моменти, оскільки інтерес школяра до предмета на 70% залежить від якості підручника, за яким він займається.