Головна Блоги

Підручник Українська мова 6 клас В. В. Заболотний, О. В. Заболотний 2016. Зошит тренажер з правопису

В. В. Заболотний, О. В. Заболотний
Рік: 2016
Зошит тренажер з правопису

Рекомендовані Підручники

О. В. Заболотний та ін.
Рік: 2014
В. В. Заболотний та ін.
Рік: 2014
Російською мовою
В. В. Заболотний та ін.
Рік: 2019
Російською мовою

Що увійшло до підручника з української мови для 6 класу В.В. Заболотний

Підручник з української мови для 6 класу В.В. Заболотний, О.В. Заболотний 2016, зошит тренажер з правопису складається з контрольних робіт і карток для самоконтролю.

Зірочка

Завдання, біля яких стоїть позначка (*) - це завдання підвищеного рівня складності.

Морфологія

У посібнику є завдання для закріплення теорії з морфології. Для того, щоб учням було простіше розібратися в матеріалі, їм пропонують заповнити зведені таблиці.

Повторюємо і запам'ятовуємо

У посібнику є завдання для закріплення пройдених тем і перевірки рівня підготовки учнів. Виконуючи ці завдання школярі перевірять наскільки добре вони розібралися в матеріалі та чи готові вони до вивчення нового матеріалу.