Американець отримав шкільний атестат у 95 років

5.9т
Читати матеріал російською

Ветеран Другої світової війни Льюї Шоу із США у 95 років отримав диплом про закінчення середньої школи.

Американець став сиротою у 12 років, а покинув навчальний заклад у 17. Після цього він працював водієм шкільного автобуса та прибиральником, пише CNN.

"Я був дещо впертим. Алгебра була моєю проблемою, я відмовився її вчити. Моя порада для молоді – продовжувати "копати глибше" і здобувати освіту", – сказав ветеран.

Чоловік отримав диплом школи у Клерморі, штат Оклахома. У 1943 році він пішов до морської піхоти і брав участь у Другій світовій війні, де отримав поранення.

За словами випускника, після війни його життя було нудним: він 30 років пропрацював на лісопильному заводі, а потім займався бізнесом разом зі своїм сином.

Американець отримав шкільний атестат у 95 років

Американець отримав шкільний атестат у 95 років. Джерело: CNN

CNN

Як повідомляв OBOZREVATEL, у США вчителька звинуватила школяра в домаганнях.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".

Місце
Тег