Дівчина проти хлопця: у Харкові школярі посеред вулиці влаштували жорстоку бійку. Відео

70.5т
Читати матеріал російською

Поблизу школи №13 міста Харкова школярі влаштували жорстоку бійку, а інші діти спостерігали.

Відео оприлюднили у Telegram-каналі "Типовий Харків". Зазначається, що дівчина сама "забила стрілу" своєму однокласнику, пише Моя Школа OBOZREVATEL (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).

"Бійка двох школярів. Хто правий, хто винуватий – уже неважливо, тому що "стрілу забила" дівчина своєму однокласнику", – йдеться в описі.

На відео видно, як дівчина перша вдарила хлопця, після чого він силовим прийомом повалив її на землю.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше у школі Запоріжжя учень намагався задушити однокласницю.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Інциденти в школах" на сайті "OBOZREVATEL".