Економлять на дітях? На Прикарпатті різко подорожчало харчування в дитсадках

У Богородчанському районі Івано-Франківської області вартість харчування в дитсадках збільшили в 2,5 рази.

Як розповіла журналістці OBOZREVATEL мати вихованця одного з дитсадків міста, раніше батьки платили 190-200 грн в місяць, а тепер повинні – у межах 500 грн.

Рішення прийняли ще в листопаді 2019 року. За новими розцінками батьки мали оплатити харчування за грудень, проте досі в дошкільних навчальних закладах не повідомляють точної суми, хоч і вже майже закінчується січень 2020 року.

"Встановити вартість харчування однієї дитини дошкільного віку в розмірі 30 грн на день, а розмір батьківської плати – 25 грн (місто), 23 грн (село)", – йдеться в рішенні Богородчанської районної ради.

Батьків обурило також і рішення влади закрити дошкільні заклади в Богородчанах з 1 червня по 31 серпня 2020 року. Здебільшого дорослі ціле літо будуть працювати, а дітям не мають змоги наймати няньку. Що цікаво, вихователям не будуть рахуватися всі три місяці оплачуваної відпустки, а тільки в залежності від посади 28, 42 або 56 календарних днів. Виходить, що працівників дитсадків з метою економії державних коштів примусово відправляють у відпустку за власний рахунок.

На Прикарпатті різко подорожчало харчування в дитсадках

На Прикарпатті різко подорожчало харчування в дитсадках. Джерело: Голос Громади

Голос Громади

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Гончарук запропонував відкривати більше приватних дитсадків.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "дошкільний період" на сайті "OBOZREVATEL".