Головна Блоги

"Епідемію холери хочуть?" У школах Криму ввели абсурдну "заборону" на воду

9.6т
Читати матеріал російською

У школах Сімферополя, що в окупованому Криму, ввели обмеження на використання води через її дефіцит.

Відповідні заборони отримали батьки учнів від класних керівників і керівництва шкіл. Їх зобов'язали забезпечити дітей вологими серветками і рідкими антисептиками, пишуть "Факти" (щоб переглянути фото, доскрольте до кінця сторінки).

У деяких навчальних закладах батьків навіть просять приносити воду, щоб поливати квіти. Також вчителі в деяких школах батьків просять приносити воду для квітів. Окупаційна "влада" Сімферополя інформацію про заборону води в закладах освіти не підтверджує.

У мережі бурхливо відреагували на інцидент. Користувачі почали наголошувати, що подібні обмеження можуть призвести до плачевних наслідків.

"Вони епідемію холери хочуть спровокувати в школах? Заморити дітей і кричати: "Геноцид, дайте воду?", "Хм... вже до такого доходить? І що вони збираються далі робити?", – написали в коментарях під постом користувача @KrimRt у Twitter.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в Криму вчителів змусили контролювати школярів у соцмережах.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Інциденти в школах" на сайті "OBOZREVATEL".