Фінансова грамотність: в українських школах вводять новий предмет

З 1 вересня учні дев'ятих і десятих класів в школах України вивчатимуть фінансову грамотність.

Як пише пресслужба Міністерства освіти та науки, навчальний посібник і робочий зошит "Фінансова грамотність. Фінанси. Що? Чому? Як?" повністю враховують зміни в фінансовій галузі за останні 5 років.

Основні права споживачів фінансових послуг, правила безпечної роботи з платіжними картками, криптовалюти, електронні гроші, платіжні інтернет-інструменти – про це українські школярі дізнаються у новому навчальному році.

"Підприємливість і фінансова грамотність – одна з компетенцій, якою мають володіти учні та випускники Нової української школи. Цей посібник – не просто практичний порадник. Він має розвинути критичне та системне мислення у фінансових питаннях, уміння оцінювати ризики та приймати зважені рішення", – наголосив заступник міністра освіти і науки Вадим Карандій.

У розробці матеріалів взяли участь фахівці МОН, Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору", Університету банківської справи та низка експертів.

Навчальний посібник та робочий зошит можна завантажити за посиланням.

Дитина

Дитина. Джерело: Твоє місто

Твоє місто

Як повідомляв OBOZREVATEL, названо топ-6 найбільш незвичайних предметів, які вивчають школярі в різних країнах світу.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".