Головна Блоги

Global Teacher Prize Ukraine: названо найкращого вчителя країни

Вчителька Наталія Кідалова спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 23 Мелітополя (Запорізька область) перемогла у щорічній національній премії Global Teacher Prize, яку втретє вручають в Україні.

Урочиста церемонія нагородження відбулася в Національній опері в Києві. Переможниця отримала 250 000 гривень, поїздку в Дубай на Global Education and Skills Forum 2020 та один рік безкоштовного навчання від організатора премії – "Освіторії", пише ТСН (щоб переглянути фото, доскрольте до кінця сторінки).

Учителька англійської мови та зарубіжної літератури, української мови та літератури Наталія Кідалова виборола перемогу у майже 3000 вчителів, які подавалися на нагороду. Зазначається, що до фіналу "Нобелівської" премії для вчителів увійшло 10 освітян.

На уроках Кідалової учні не тільки вивчають твори класиків, але й читають реп. Вчителька є тренеркою і координаторкою Південного хабу Всеукраїнської програми підтримки освітніх реформ "Демократична школа". Завдяки її активності школа виграла обладнання для smart-класу.

Вручення премії

Освіторія

Як повідомляв OBOZREVATEL, двоє українських вчителів вразили незвичними підходами до навчання.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".