Кабмін розширив перелік дітей, яким оплатять відпочинок. Список

Кабінет міністрів розширив перелік пільгових категорій дітей, які будуть оздоровлюватися та відпочивати за державні кошти.

Як повідомив у своєму Telegram-каналі прем'єр-міністр Олексій Гончарук, рішення прийняли на засіданні уряду 5 лютого, пише Моя Школа OBOZREVATEL.

"Держава оплатить відпочинок та оздоровчі послуги в дитячих центрах "Артек" та "Молода гвардія", – наголосив Гончарук.

Так, до переліку пільгових категорій включили:

• дітей журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків;

• дітей, одному з батьків яких встановлено інвалідність I або II групи;

• дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

• дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

Кабмін розширив перелік дітей, яким оплатять відпочинок. Список

Кабмін розширив перелік дітей, яким оплатять відпочинок. Список. Джерело: ua.dorogovkaz.com

ua.dorogovkaz.com

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше уряд повідомив, що школярі подорожуватимуть Україною безкоштовно. На унікальну програму в Держбюджет-2020 заклали 500 млн грн. Щоп’ята українська школа в рамках навчальної програми буде відправляти своїх учнів у подорож Україною.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Пільги в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".