Кабмін змінив тривалість відпустки вихователям дитсадків

В Україні вихователям дитячих садків збільшать тривалість відпустки. Тепер вони відпочиватимуть 56 календарних днів, як і всі інші освітяни.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду 10 липня, пише пресслужба відомства.

"Для вихователів дитячих садків зросте не тільки зарплата, але і тривалість відпустки – з січня 2020 року до 56 календарних днів", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що раніше відпустка складала 42 календарних дні. Таке збільшення тривалості відпочинку було давньою вимогою освітніх профспілок.

Відпустка

Відпустка. Джерело: Хуст NEWS

Хуст NEWS

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше розповідали кумедні поради, що робити вчителю під час відпустки. Відпочинок потрібно провести якнайкраще, щоб у вересні з новими силами розпочати роботу в школі.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Реформа освіти" на сайті "OBOZREVATEL".