Головна Блоги

Як Кіану Рівз опинився в українському підручнику: автор книги пояснив підступний жарт

38.1т
Читати матеріал російською

В українському підручнику зі всесвітньої історії за 10 клас знайшли знімок, на якому канадський актор Кіану Рівз обідає разом із будівельниками. Виявилося, що фотожабу у книзі розмістили навмисно.

Знімок "Обід на хмарочосі" 1932 року розташований на 58-й сторінці підручника в розділі "США у міжвоєнний період". Мем помітив користувач Twitter "Тремба", пише Моя Школа OBOZREVATEL (щоб переглянути фото, доскрольте до кінця сторінки).

Знімок "Обід на хмарочосі" зробили під час будівництва хмарочосу Рокфеллер-центру у Нью-Йорку. На фото одинадцять робітників сидять на балці на рівні 69 поверху (200 метрів).

Автором підручника із всесвітньої історії за 2018 рік є Ігор Щупак – директор Музею "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні", Українського інституту вивчення Голокосту "Ткума", кандидат історичних наук, заслужений працівник освіти України.

Слід зазначити, що мем із Кіану Рівзом з'явився у 2010 році. Актора сфотографували, коли він їв сендвіч на лавці в парку. Фото символізує смуток і використовується, щоб показати, що навіть у багатих і знаменитих є свої проблеми.

Щупак у Facebook пояснив, чому у шкільному підручнику зображений мем, а не оригінальне фото. Дизайнер книги запропонував автору знімок, доповнений Кіану Рівзом. Щупак запропонував залишити його і таким чином хотів перевірити школярів на уважність.

"Я згадав, як наприкінці 1990-х років в одному навчальному посібнику було поміщено портрет Октавіана Августа з підписом "Юлій Цезар". За довгі роки використання книги це помітили і написали про це нуль читачів", – пояснив автор підручника.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українців обурив підручник з англійської для школярів.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "школа" на сайті "OBOZREVATEL".