Під Одесою 11-класник закінчив школу разом зі своїм псом. Фото та відео хвостатого "випускника"

11.3т
Читати матеріал російською

У місті Кілія Одеської області один із випускників прийшов на свято зі своїм псом. Собака одинадцятикласника Артема, яку звуть Стражник, щоранку проводжала господаря в школу.

Це сталося на випускному в Кілійській школі №1, пише "Бессарабия INFORM". Хлопець став піклуватися про пса-дворняжку, коли той ще був щеням, близько двох років тому (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Тварина з'являлася в школі щодня, супроводжуючи Артема на уроки. Як виняток Стражника іноді пускали на заняття. У класі, як заявляється, вихованець поводився дуже стримано й тихо, він слухняно сидів поруч із хлопчиком.

"У нас у класі 24 людини, Стражник був 25-м", – сказала класна керівниця Артема Тетяна Терзі, яка за два роки й сама дуже прив'язалася до собаки.

Випускний у Кілії

За її словами, пес – улюбленець усього класу. Господар спершу намагався відучити Стражника від звички всюди ходити за ним, але зрозумів, що для вихованця це важливо, тому не став перешкоджати. Згодом це увійшло в звичку.

За словами класної керівниці, у Артема є молодший брат, який вчиться в сьомому класі. Однак любов і відданість Стражник проявляє тільки до свого рятівника – до того, хто одного разу не дав померти від голоду на вулиці.

На церемонію вручення шкільних атестатів, яка проходила в кафе, Артем з'явився разом зі своїм другом. Пес разом із випускником пройшовся, щоб забрати документ, а потім позував для фотографій.

Як раніше писав OBOZREVATEL, в Одесі 2 липня студенти Національного університету "Одеська морська академія" влаштували незвичну витівку на випускний. Вони масово стрибали в море з причалу на пляжі Ланжерон.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Новини для школярів" на сайті "OBOZREVATEL".