8.3т
Читати матеріал російською

У кожній четвертій шкільній їдальні України виявили порушення щодо виконання норм натурального харчування.

Як повідомили в Держпродспоживслужбі, було опрацьовано майже 8 тисяч щоденних меню-розкладів для харчування дітей, пише Моя Школа OBOZREVATEL.

На думку т. в. о. голови Держпродспоживслужби Ольги Шевченко, недотримання перспективних меню в закладах освіти спричинене, зокрема, обмеженим асортиментом харчових продуктів.

У раціоні харчування дітей недостатньо молока, масла вершкового, сметани, сиру кисломолочного, яєць, фруктів, соків, овочів, риби, м’яса. Натомість більше додають цукру, круп, макаронних виробів, рослинних олій.

"За даними державного санітарного-епідеміологічного нагляду, торік у закладах загальної середньої освіти норми харчування в середньому виконувались лише на 64-83%", – додали в Держпродспоживслужбі.

Кожна четверта школа в Україні годує дітей шкідливою їжею: з'явилася моторошна статистика. Джерело: Styler

Styler

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше на Черкащині дітей в садку годували черв'яками.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "живлення" на сайті "OBOZREVATEL".