Названо міста України, де школярам продовжать навчання влітку

20.7т
Читати матеріал російською

Навчальний рік в ряді міст України діти продовжать в червні через ситуацію з карантином: Суми, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Полтава, Львів і Кропивницький.

Про це повідомляє НУШ. Відзначимо, що шкільна програма розрахована на 175 днів, тому в деяких містах місцева влада ухвалила рішення про продовження навчання.

Школярі пізніше підуть на канікули в таких містах:

• у Сумах і Хмельницькому після 11 червня

• у Черкасах і Тернополі – 8 червня

• у Полтаві – 9 червня

Початкові школи Кропивницького вчитимуться до 7 червня або навіть до 14 червня. У Львові деякі школи продовжили навчання середніх класів до 11 червня. Водночас молодші класи і випускники закінчать навчальний рік вчасно. Додамо, що в Києві останній дзвоник відбудеться за планом, 28 травня.

Нагадаємо, що дата останнього дзвоника в Україні 2021 року, рекомендована Міністерством освіти і науки, – 26 травня, однак загальноосвітні школи можуть коригувати її на свій розсуд.

Раніше OBOZREVATEL розібрався, на яких підставах можна змінити терміни навчального року і чи потрібно це робити в Україні.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Карантин в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".