/ Суспільство

Коли останній дзвоник в Україні 2021 року: дата і можливі обмеження

18.4т
Читати матеріал російською

Дата останнього дзвоника в Україні 2021 року, рекомендована Міністерством освіти і науки, – 26 травня, однак загальноосвітні школи можуть коригувати її на свій розсуд.

Так, через непросту епідеміологічну ситуацію в країні та обмеження карантинних зон навчальний процес протягом року зупинявся або переходив у режим онлайн у різні періоди в різних регіонах. Зокрема, в таких містах, як Суми, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Полтава, Львів і Кропивницький, з цієї причини діти продовжать навчання в школах у червні.

Попередні дати останнього дзвоника в Україні

• Київ – 26 травня,

• Суми – 27 травня,

• Одеса – 28 травня,

• Чернівці – 29 травня,

• Запоріжжя – 31 травня,

• Харків – 4 червня,

• Черкаси – 8 червня,

• Тернопіль – 8 червня,

• Полтава – 9 червня,

• Хмельницький – 11 червня.

Як відомо, в червоній зоні карантину не залишилося жодної української області. Останньою з неї 8 травня вийшла Сумська область.

Водночас Міністерство освіти рекомендує відзначити свята тільки з дотриманням всіх заходів безпеки – у дворі школи, на природі, окремо в класах або тільки для випускників. Так, зокрема, в Одесі відмовилися від урочистих заходів – свято пройде в межах одного класу без глядачів.

Усі урочистості з нагоди останнього дзвоника в Україні повинні завершитися до 1 липня.

Раніше OBOZREVATEL розповідав, коли в школярів України будуть літні, осінні й зимові канікули 2021 року. Міносвіти щороку дає рекомендації щодо дат канікул, але за законом навчальні заклади можуть змінювати їх на свій розсуд.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Новини для школярів" на сайті "OBOZREVATEL".