Ні радянським школам! В Україні вдалися до радикальних кроків

11.3т
Читати матеріал російською

З 2021 року в Україні будуть використовувати сучасні підходи та безпечні інноваційні матеріали під час проєктування навчальних закладів.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook представниця Кабінету міністрів у Верховній Раді Олена Шуляк. Також вона показала як приклад школу в Данії, яка не схожа на навчальні заклади в Україні (щоб переглянути фото, доскрольте до кінця сторінки).

"Наші державні навчальні установи традиційно будувалися за застарілими радянськими зразками: коробка-школа, невеликі класи, довгі вузькі коридори, багато холодного світла. Але це не означає, що в таких умовах діти навчитимуться завжди", – наголосила Шуляк.

Тому в Україні запровадять параметричний метод у будівництві. Уже з 2021 року проєктувальники використовуватимуть сучасні підходи до створення об'єктів, а також інноваційні матеріали, що є не лише якіснішими, а й безпечнішими.

Як повідомляв OBOZREVATEL, міністерка освіти Ганна Новосад пообіцяла побудувати 100 садків і 100 шкіл.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Інциденти в школах" на сайті "OBOZREVATEL".