Обіцяв шоколадку й сік: у Києві намагалися викрасти дитину зі школи

У житловому масиві Русанівка міста Києва невідомий намагався викрасти учня першого класу з території школи №330.

Як розповіла мати дочки, яку намагалися викрасти, у Facebook-групі "NEW Русанівка", інцидент трапився 24 січня, пише Моя Школа OBOZREVATEL.

Невідомий хлопець запропонував першокласникам, які гуляли у дворі школи, піти з ним і пообіцяв купити шоколадку й сік.

"Діти сказали, що вони знають, що так викрадають дітей, і вони нікуди не підуть. Я запропонувала дитину наступного разу підійти до вчительки і все розповісти. Адже може хтось з інших дітей погодитися і вийти зі школи", – написала жителька Києва.

У мережі порадили батькам проговорити такі ситуації з дітьми, щоб вони не стали жертвами зловмисників. Їм потрібно пояснити, що з незнайомими людьми розмовляти не можна.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше на Львівщині колишній зек намагався викрасти дівчинку зі школи.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Інциденти в школах" на сайті "OBOZREVATEL".