Пісяючого кота не треба? Київська школярка отримала лист від королівської сім'ї Бельгії

Одинадцятирічна школярка з Києва Ксенія Збишко запропонувала королівській сім'ї Бельгії встановити її скульптуру Пісяючого кота у доповнення до інших статуй-фонтанів. У Королівському палаці у Брюсселі відповіли на лист.

Як розповіла дівчинка на своїй Instagram-сторінці, у листі йдеться про те, що король і королева прийняли її запит і перенаправили його меру Брюсселя (щоб подивитися на скульптуру дівчинки, доскрольте до кінця сторінки).

"Хочу залишити після себе слід у вашій демократичній та культурній сім’ї. Пісяючого кота так не вистачає, на мою думку, у сім’ї шедеврів світової культури: Пісяючого хлопчика, Пісяючої дівчинки та Пісяючого собаки", – написала в листі Ксенія.

Члени королівської сім'ї у відповідь також побажали дівчинці успіхів у творчості.

Як повідомляв OBOZREVATEL, школярка з Чернівців написала зворушливого листа військовому.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".