Росія поверне Крим? З'явився переможний "український знак"

У тимчасово окупованому Севастополі (Крим) школярам з нового навчального року почали викладати українську мову. Дисципліну вивчатимуть на вибір, вона не є обов'язковою.

Як розповів директор департаменту освіти і науки Севастополя Ігор Бєлозьоров, перед початком навчального року відомство отримало перші прохання від жителів міста на введення уроків української мови, пише ТАСС.

За його словами, в школах також ведеться викладання кримськотатарської мови як національної. Її викладають у декількох форматах – як факультативи і як обов'язкові уроки для дітей різного віку.

"У департаменті уточнили, що російську мову як національну вивчають більше 41 тисячі дітей, українську – до 180 учнів, стільки ж кримськотатарську. Також є заявки на вивчення вірменської та азербайджанської мов, відомство шукає викладачів", – йдеться у повідомленні.

Школярі

Школярі. Джерело: Укрінформ

Укрінформ

Як повідомляв OBOZREVATEL, у школі в Кропивницькому батьки влаштували війну за мову.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Окупація Криму" на сайті "OBOZREVATEL".