"Шкільні олімпіади скасовувати не можна!" Освітній експерт навів аргументи

Експерт з питань освіти Сергій Дятленко виступив проти пропозиції ексглави УЦОЯО Ігоря Лікарчука скасувати шкільні олімпіади, тому що, на його думку, такі змагання дозволяють розгледіти таланти у дітей.

Про це освітянин написав на власній сторінці у Facebook. За його словами, через вимоги до олімпіадних завдань вдається пропагувати розвиток м’яких навичок та вмінь: критичне мислення, комплексне вирішення завдань, взаємодія з іншими людьми тощо.

"Талант є у кожного, його не може не бути. Є талановиті математики, фізики, біологи, філологи. А ще є учні, які обдаровані з практичних напрямків – малювання, дизайн, винахідництво, проектування. Для них олімпіади з трудового навчання/технологій", – наголосив Дятленко.

Також дух змагальності стимулює розвиватись учнів і вчителів. Педагоги запроваджують в роботі з учнями сучасні освітні технології, використовують різноманітні джерела інформації.

"Учасники на олімпіаді мають показати не стільки знання, стільки вміння застосовувати на практиці те, що освоювали на уроках, бути мобільним, експериментувати. Олімпіади – це потужний захід, який має своїх вихованців, що стали успішними в житті завдяки предмету та вчителям. Вони пишаються цим", – додав Дятленко.

Шкільні олімпіади

Шкільні олімпіади. Джерело: ukrtoday.com.ua

ukrtoday.com.ua

Як повідомляв OBOZREVATEL, експерт назвав основну причину невтішних результатів ЗНО.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".

Місце