Собака прокусив обличчя 10-річній школярці: жахливе фото

У селищі Боровський Тюменської області (Росія) собака прокусив обличчя 10-річній школярці, після чого дівчинку госпіталізували.

Про це розповіли в соцмережі "ВКонтакте". На фото видно, що у дівчинки є рана над губою, а також гематома під лівим оком, пише Моя Школа OBOZREVATEL (щоб переглянути фото, доскрольте до кінця сторінки).

Зазначається, що дівчинка каталася на гойдалках з хлопчиком. До них підбіг собака і почав гарчати. Хлопчик заліз на паркан, а школярка забоялася, і собака вкусив її.

В адміністрації Тюменського району URA.RU повідомили, що почнуть вживати заходи, коли дізнаються, чи бродячий собака. Також наразі розшукують батьків дівчинки, щоб з'ясувати подробиці події.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше мама пообіцяла школяру з Кропивницького собаку за мільйон лайків у Instagram.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі "Новини Росії" на OBOZREVATEL.