Стало відомо, чи готові школи і дитсади України до нового начального року

У вересні 2019 року близько 430 тисяч дітей підуть в перший клас Нової української школи. Заклади освіти готові до нового навчального року на 82%, погана ситуація лише в Миколаївській та Херсонській областях.

Для реалізації реформи за останні роки удосконалили освітнє середовище, змінили зміст освіти та підготовку вчителів. Зазначається, що найбільше першачків у Києві, Дніпропетровській та Львівській областях, пише Освіторія з посиланням на Міністерство освіти та науки.

"Усі підручники для 1 класів уже знаходяться в школах. Підручники для 2 класу вже доставили в області", – йдеться в повідомленні.

За результатами першого року НУШ, найчастіше школярі розповідають про однокласників та вчителів (понад 90%), близько 85% школярів згадують курс "Я досліджую світ" та "Математику".

Вчителі, які більш позитивно сприйняли нововведення та запропоновані способи підвищення кваліфікації, демонструють вищу успішність учнів.

У Міносвіти зауважили, що в Україні народжується все менше дітей. Близько 26 тисяч дітей знаходиться у черзі в дитячі садки. За 2019 рік найбільше нових місць виділили у Київській, Львівській та Одеській областях.

Найбільші черги зберігаються в Чернівецькій, Херсонській та Рівненській областях: там більше 4 дітей чекають, щоб отримати місце. Основна проблема – брак кадрів, готових працювати вихователями.

У Києві та Сумській області найкраще використали субвенцію з держбюджету на НУШ. Загалом, діє понад 800 опорних шкіл і більше 1300 філій.

За останні роки значно більше стало інклюзивних груп та класів. В Україні працює 575 інклюзивно-ресурсних центрів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в українських школах навчатимуть фінансової грамотності.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".