Степанов розповів, скільки школярів і вчителів в Україні заразилися COVID-19

• На самоізоляції в Україні перебувають більш ніж 83 тисячі учнів

• Якщо в школі понад 50% класів пішли на самоізоляцію, то на дистанційну форму навчання переходить уся школа

• Забезпечення шкіл засобами індивідуального захисту належить до компетенції Міносвіти

15т
Читати матеріал російською

Станом на 4 жовтня в Україні на коронавірус (COVID-19) хворіють 1257 школярів та 2158 педагогів.

Як повідомив на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов, на самоізоляції перебувають більш ніж 83 тисячі учнів тих класів, у яких був підтверджений випадок коронавірусу (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

На самоізоляції перебувають більш ніж 83 тисячі учнів

На самоізоляції перебувають більш ніж 83 тисячі учнів. Джерело: pixabay.com

pixabay.com

За його словами, на самоізоляцію діти йдуть на 14 днів, а потім повертаються до школи.

"Нашими правилами чітко регламентовано, що якщо в школі понад 50% класів пішли на самоізоляцію, то на дистанційну форму навчання переходить уся школа", – зазначив Степанов.

Він додав, що питання забезпечення шкіл засобами індивідуального захисту – антисептиками та іншими речами, є виключно в компетенції Міністерства освіти.

Як повідомляв OBOZREVATEL, станом на 2 жовтня у Києві на коронавірус захворіли 365 школярів і 205 учителів.

Президент України Володимир Зеленський сказав, що для вчителів у школах потрібно ввести страхування на випадок захворювання.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".