Терористи хотіли вивезти дітей до Росії: з'явилися фото інтернату в Мар'їнці

Влітку 2014 року в школі-інтернат в Мар'їнці (Донецька область) ще жили і вчилися діти. Проте зараз вона розбита вщент. Дітей поспіхом рятували з Мар'їнки, бо терористи хотіли вивезти їх до Росії.

Військові показали журналістам 24 каналу, як виглядає зараз школа-інтернат. Так, у липні 2014 року в службі ООС повідомили, що озброєні люди приїхали в заклад та спробували насильно вивезти 54 дитини в невідомому напрямку, ймовірно, до Росії (щоб переглянути фото, доскрольте до кінця сторінки).

"Дітей тоді врятували, а спустошений заклад став мішенню для бойовиків. Школу чи не навмисно знищували, а буквально напередодні оголошення перемир'я поцілили з РПГ", – йдеться в повідомленні.

Будівля знаходиться впритул до лінії зіткнення в закритій зоні, тому місцеві жителі туди не ходять. Армійці мріють знайти мецената, який би допоміг вивезти книги з передової. А будівлю після численних ударів артилерії відновити вже не вдасться.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українцям показали, як окупанти на Донбасі ховаються за спини дітей.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".