У Києві заговорили про продовження карантину у школах

15.1т
Читати матеріал російською

Навчальний процес у школах та університетах Києва буде відновлено після покращення епідемічної ситуації в місті.

Про це під час онлайн-брифінгу повідомив мер Києва Віталій Кличко, пише Моя Школа OBOZREVATEL (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).

Нагадаємо, 12 березня у Києві були закриті всі навчальні заклади на карантин.

У Києві заговорили про продовження карантину в школах

У Києві заговорили про продовження карантину в школах. Джерело: ЧЕline

ЧЕline

"Поки зарано говорити про терміни відновлення навчального процесу, бо боротьба з цією хворобою в Україні тільки починається. Коли ситуація нормалізується, зможемо говорити про відновлення. Ми робимо все, щоб у Києві було дистанційне навчання", – заявив Кличко.

Також мер додав, що телеканал Київ транслює телеуроки для школярів. А вчителі дають завдання і створюють навчальну програму онлайн.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше екс-міністерка освіти Ганна Новосад заявила, що ЗНО в Україні може не відбутися.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Карантин в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".