У тернопільському коледжі масово отруїлися студенти: що трапилося

14.4т
Читати матеріал російською

В їдальні Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою підготовкою отруїлися 27 учнів.

Потерпілих госпіталізували до інфекційного відділення Збаразької районної лікарні з харчовим отруєнням, пише Моя Школа OBOZREVATEL.

"До інфекційного відділення Збаразької ЦРЛ, з попереднім діагнозом харчове отруєння, госпіталізовано 12 учнів (2003-2005 р.н.), які вживали їжу в їдальні Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою підготовкою. Проводиться комплекс протиепідемічних заходів", – йшлося у повідомленні пресслужби Державної служби України з надзвичайних ситуацій станом 7 годину 19 лютого.

Проте станом на 11 год кількість постраждалих зросла до 27, повідомили в поліції Тернопільської області. Усі діти скаржилися на загальну слабкість та діарею. У деяких перші симптоми почали проявлятися ще вдень, 18 лютого. У решти – під вечір.

Обідали в їдальні коледжу 153 студенти, а вечеряли – 100. Потерпілі розповіли, що не всі в день отруєння там харчувалися. Наразі правоохоронці разом з експертами встановлюють причини масового отруєння.

Слід зазначити, що вище професійне училище знаходиться в Збаражі Тернопільської області. Станом на квітень 2019 року, у коледжі навчалося 250 курсантів.

У тернопільському коледжі масово отруїлися студенти: що сталося

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в Одесі двоє дітей отруїлися чадним газом. Причиною НП стала несправна газова колонка, яка довго горіла без вентиляції.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Освіта в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".