У Тернополі хаскі погриз дитині обличчя й тіло: моторошні подробиці

25.6т
Читати матеріал російською

У Тернополі на дев'ятирічного вихованця дитбудинку напав пес породи хаскі, який був без господарів, і вкусив його за руку та обличчя.

Як йдеться в сюжеті ТСН, хлопчик ішов до школи сам, побачив на дитячому майданчику прив'язаного до лавки собаку і хотів його погладити (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Сусіди господарів тварини розповіли, що з хаскі гуляє літня жінка. Під час прогулянки вона може залишити його прив'язаним на майданчику, а сама піти до квартири. Намордник не надягає.

У мережі почали активно обговорювати подію. Люди зазначали, що звір уже не вперше нападає на дітей. Їхні слова підтвердили в поліції.

У Тернополі хаскі погриз дитині обличчя

"Із розповідей сусідів, це вже четвертий напад цього собаки на дітей, але в інших випадках не доходил до тілесних ушкоджень, просто була агресія пса", – прокоментував Сергій Крета, керівник пресслужби ГУ Нацполіції в Тернопільській області.

Дев'ятирічного Романа госпіталізували до лікарні. У нього покусана рука, яка почала набрякати, та щока, піднялася температура. Керівник дитячого будинку написав заяву до поліції, щоб покарати власників домашнього улюбленця.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в Росії собака прокусив обличчя 10-річній школярці.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!