Україна в ООН тицьнула Росію носом у правду про мовне питання

33.8т
Читати матеріал російською

У Російській Федерації немає жодної школи з українською мовою навчання. У країні, за офіційними даними, проживає 2 млн українців.

Про це повідомив директор Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти Юрій Кононенко у Женеві на Форумі ООН з питань меншин, пише Моя Школа OBOZREVATEL.

Також він висловив глибоке занепокоєння ситуацією, що склалась у сфері освіти в окупованому Криму. Кононенко зазначив, що кількість учнів, які навчаються українською мовою, зменшилася в 150 разів. У Криму залишилася лише одна школа з українською мовою навчання.

Україна тицьнула Росії носом у правду про мовне питання

Україна тицьнула Росії носом у правду про мовне питання. Джерело: Цензор.НЕТ

Цензор.НЕТ

"До окупації в Криму та Севастополі функціонувало 660 шкіл. Майже 13 тисяч дітей навчалися українською мовою, понад 2 тисячі – кримськотатарською. З 2014 року, коли Росія використала так званий "захист російськомовного населення" в ролі фальшивої підстави для окупації, кількість українських шкіл в Криму скоротилася на 87%", – додав Кононенко.

Як повідомляв OBOZREVATEL, названо спеціальності, які найбільше обирають російські студенти в Україні.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі "Новини Росії" на OBOZREVATEL.