Україні на замітку: школи Китаю вдалися до хитрощів через коронавірус

У школах Китаю розпочали онлайн-курси через те, що початок нового навчального семестру відклали на невизначений термін у зв'язку зі спалахом коронавірусу.

Початкові та середні навчальні заклади зобов’язані гарантувати освітні онлайн-програми 180 млн учням, пише Моя Школа OBOZREVATEL з посиланням на Xinhua.

14-річна школярка Чжан Цзікін, яка проживає в Пекіні розповіла, що свій перший день онлайн-навчання розпочала 17 лютого о 8:00 вдома.

"Кожному вчителю було потрібно 15 хвилин, щоб проінформувати нас про те, як навчатись онлайн. Завдання були надані", – поділилася учениця.

Щоденний графік курсу середньої школи може тривати з 7:30 до 17:00 з перервами для самонавчання, вправами для очей та класними зустрічами. На півдні китайського столичного міста Гуанчжоу навчальна програма онлайн-занять охоплює фізичні вправи, читання, протиепідемічну, естетичну освіту, а також математику, науку та англійську мову. Кожен урок триває не більше 15 хвилин.

Розпочали весняний семестр в онлайн-режимі і студенти університетів Пекіна та Цінхуа. Так, у понеділок, 17 лютого, було проведено 563 заняття для студентів, з них 290 – у формі прямої трансляції.

"Нова техніка дала мені хитрощі взаємодіяти зі студентами під час онлайн-курсів. Наприклад, додаток "Rain Classroom" допомагає мені перевірити засвоєння студентами вмісту мого курсу", – розповів Чжан Бінгінь, викладач факультету охорони водних ресурсів Цинхуа.

Школи Китаю вдалися до хитрощів через коронавірус

Школи Китаю вдалися до хитрощів через коронавірус. Джерело: Вести образования

Вести образования

Як повідомляв OBOZREVATEL, стало відомо, що Україна 18 лютого відправить борт у Китай для евакуації своїх громадян із міста Ухань, де зафіксовано спалах коронавірусу.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Освіта за кордоном" на сайті "OBOZREVATEL".