В Івано-Франківській області школи переведуть на дистанційне навчання: названо причину

Карантин через коронавірус

З понеділка, 13 вересня, школи в Івано-Франківській області перейдуть на дистанційне навчання. Це пов'язано із зростанням кількості заражених COVID-19 і одночасно низьким рівнем імунізації педагогів.

У регіоні щеплення від коронавірусу зробили менш ніж третина співробітників – 29%. Про це повідомила голова Івано-Франківської обласної адміністрації Світлана Онищук, передає "Україна 24".

Вона нагадала, що для проведення навчання в звичному режимі необхідно, щоб були щеплені понад 80% вчителів. На Прикарпатті 15 шкіл виконали цю вимогу, тому діти ходитимуть на навчання.

Незважаючи на перехід до онлайн-занять, місцева влада закликала педагогів вакцинуватися. В іншому випадку діти будуть продовжувати вчитися так. Відзначимо, що вимог до вакцинації школярів немає. Щеплення вчителям також роблять тільки добровільно.

Відео дня

Як повідомляв OBOZREVATEL раніше, ЗМІ дізналися, що "жовту" карантинну зону в Україні можуть ввести через два тижні. Кабінет міністрів повинен встигнути розробити нові правила. До переходу країна залишиться в "зеленій" зоні.