У Міносвіти назвали умови переведення шкіл України на дистанційне навчання

5.7т
Читати матеріал російською

У Міносвіти розповіли, за яких обставин переведуть школярів на дистанційку

Переведення шкіл в Україні на повне дистанційне навчання відбудеться, якщо таке розпорядження дасть Міністерство охорони здоров'я.

Про це в ексклюзивному коментарі OBOZREVATEL повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет. Він наголосив, що його відомство навпаки схиляється до того, аби навчальний процес відбувався у звичних умовах.

"Рішення відправити дітей на повне дистанційне навчання залежатиме більше від Міністерства здоров’я, а не освіти. Ми навпаки наполягаємо на тому, щоб освіта була більше офлайн, але з обов'язковим елементом розвитку дистанційного навчання як додаткової переваги щодо змісту освітньої програми", – сказав урядовець.

Зі свого боку, голова парламентського комітету з питань освіти та науки, народний депутат від "Слуги народу" Сергій Бабак зазначив, що єдине обмеження, про яке наразі йдеться, – це відправка на самоізоляцію тих класів, де на коронавірус захворів вчитель або учні.

"Статистично після відкриття шкіл у нас є близько 1 000 активних хворих і 1 500 учителів. Це загальна статистика по Україні на 5 лютого. Це не великий відсоток. Якщо не буде сплеску в рази чи десятки разів – діти ходитимуть до школи", – запевнив політик.

Як повідомляв OBOZREVATEL, згідно з розрахунками НАН України, серед дітей кількість нових підтверджених випадків COVID-19 різко зросла одразу після закінчення локдауну з 8 до 24 січня. Цьому сприяло відкриття шкіл.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Карантин в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".