В школі Івано-Франківська дітей навчає робот

5,0 т.
В школі Івано-Франківська дітей навчає робот

В школі №3 Івано-Франківська з’явилися перші навчальні роботи Фотон, які допомагають заохотити дітей різного віку до навчання.

Робот пропонує різні можливості: він може чути, бачити, реагувати на дотик і рухатись. Керування ним здійснюється зі смартфона вчителя, але потрібно його запрограмувати завчасно, пише Правда.іф (щоб переглянути фото, доскрольте до кінця сторінки).

Окрім цього, робот Фотон може відтворювати звуки тварин: корови, кози, кішки та інших. У своїй пам’яті має 12 кольорів, які висвітлюються на його рогах.

"Ми перші, хто взагалі має таких роботів. В школі ми намагаємося оновлювати навчальний процес та йти у ногу з часом", – розповіла заступник директора Катерина Нечипоренко .

Відео дня

Ще одна перевага робота – він може навчати доброті. Вчитель може запрограмувати робота так, що він не почне рухатися, поки діти не погладять його по голові.

Вартість роботів в середньому від 800 до 1200 злотих. В Україні вони ще не набули популярності, але такі країни як ОАЕ, Німеччина, Австрія, Австралія та Швеція вже закупили їх для освітніх закладів.

Робот Фотон

Як повідомляв OBOZREVATEL, українка розповіла про дитсадки і школи Польщі.