"Шведський стіл" у школах Києва: в мережі показали яскраві фото

Проект "Мультипрофільне харчування" продовжує розширювати свої кордони і ще в деяких школах Києва з'явився "шведський стіл". Тепер діти їдять все, що самі вибирають, а в їдальнях харчується на 65-70% учнів більше, ніж у 2018 році.

Так, у Facebook-спільноті "БАТЬКИ SOS" показали оновлене меню школи №306 Деснянського району Києва (щоб переглянути фото, доскрольте до кінця сторінки).

"Дітям подобається сам процес вибору. Тепер буфет відділений від гарячої лінії роздачі, що скорочує час і спрощує процес, і ми вкладаємося в ціну сніданку (16,75 грн)", – зазначила Юлія Рєзнік.

За її словами, мінусів мультипрофільного харчування поки немає. Проте в шкільній їдальні недостатньо працівників. Тому батьки просять посилити колектив молодими кадрами.

Як повідомляв OBOZREVATEL, опубліковано поради, як мотивувати школяра правильно харчуватися.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".