В Україні написали диктант національної єдності: оприлюднено текст

Сьогодні, 8 листопада, тисячі українців до Дня української писемності та мови написали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Цьогоріч конкурс провели вже вдев'ятнадцяте. Основною локацією для диктанту стала Національна бібліотека імені Володимира Вернадського, пише OBOZREVATEL (нижче ви можете перевірити себе на знання української мови, а потім переглянути текст диктанту та відеосюжет).

Текст на хвилях першого каналу Суспільного радіо UA: Українське радіо читав відомий мовознавець Олександр Авраменко, який і є автором диктанту.

У 2019 році перевірити диктант вперше можна було за 15 хвилин після написання. Також цього року в текст внесли кілька елементів на перевірку нової редакції чинного правопису.

Зазначається, що Авраменко у прямому ефірі провів роботу над помилками.

В Україні написали диктант національної єдності

В Україні написали диктант національної єдності. Джерело: Суспільне мовлення - Детектор медіа

Суспільне мовлення - Детектор медіа

Як повідомляв OBOZREVATEL, 9 листопада відзначать День української писемності та мови.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Освіта в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".