В Україні заборонили залишати учнів на другий рік без згоди батьків

В Україні залишити учнів 1-8-х класів на другий рік навчання можна буде лише за згодою батьків чи законних представників дитини.

Про це йдеться у порядку переведення учнів до наступного класу, який затверджений наказом МОН №621 від 8 травня, передає "Нова українська школа".

Зазначається, що тепер педагогічна рада навчального закладу і хтось один із батьків ухвалюють рішення про повторне навчання.

"Учнів 1-х або 2-х класів зможуть залишити на другий рік лише після звернення батьків до школи. А учнів 3-8-х класів — якщо за результатами річного оцінювання вони здобули початковий рівень (1-3 бали) у вивченні одного з таких предметів: української мови, математики, алгебри або геометрії. У класах із навчанням мовами корінних народів і національних меншин цей перелік доповнюється мовою навчання", — йдеться у повідомленні.

В одному й тому самому класі початкової або базової школи залишати на другий рік зможуть лише один раз.

Переглянути наказ можна на сайті Мін'юсту.

Школярі

Школярі. Джерело: Експрес

Експрес

Як повідомляв раніше OBOZREVATEL, за результатами опитування дев'ять із десяти батьків сплачують підозрілі внески в українських школах.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".