"Вакцинація – дискримінація!" Під Офісом президента батьки нещеплених дітей зібрались на мітинг

Батьки, які проти обов'язкової вакцинації, вийшли на мітинг до Офісу президента і вимагають скасувати постанову Міністерства освіти про заборону нещепленим дітям відвідувати дитячі садки і школи.

Учасники мітингу заявили, що ця заборона суперечить їх праву вільного вибору, пише у Facebook UA: Новини (щоб переглянути фото, доскрольте до кінця сторінки).

"Серед учасників здебільшого батьки. Вони кажуть: ухвалена постанова є дискримінацією їхніх дітей. Приїхали на акцію з різних областей України", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на мітинг зібрались кілька сотень людей. Також вони вимагають звільнити з посади міністра освіти Лілію Гриневич та в.о. міністра охорони здоров'я Уляну Супрун.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Супрун розповіла, без яких щеплень не пустять дитину до школи.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".