"Вчителька року" зайнялась оральним сексом з учнем і здалася поліції

70т
Читати матеріал російською

Американка Ранді Чаверрія, яка отримала звання "Вчителька року", здалася поліції і її заарештували за оральний секс із учнем у класі.

36-річна викладачка середньої школи Раунд Рок у Техасі також надсилала підлітку інтимні текстові повідомлення, пише Моя Школа OBOZREVATEL з посиланням на Daily Mail.

За словами учня, у них був оральний секс двічі просто в класі. А директор школи Метт Грофф заявив, що освітянці "заборонено повертатися в кампус".

У вівторок, 26 листопада, Чаверрія сама прийшла до поліції, їй висунули звинувачення і заарештували.

Зазначається, що в травні 2018 року вона була нагороджена званням "Вчителька року". Вона також запустила ініціативу "Прийняти дитину" в місцевій громаді, де учні середньої школи "приймають" дитину початкової школи, яку визнали "нужденною".

Як повідомляв OBOZREVATEL, учням школи США надрукували на посвідченнях номер сексу по телефону замість лінії довіри.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Інциденти в школах" на сайті "OBOZREVATEL".