Вчителям Києва підвищать зарплату з 1 вересня

З 1 вересня 2019 року заробітна плата педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, професійно-технічних закладів освіти та дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста Києва буде підвищена в межах тисячі гривень.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко. За його словами, в 2019 році на освіту в бюджеті міста передбачили майже 18 мільярдів гривень, пише Главком.

"Ми маємо зробити все, аби педагоги не думали про те, як вижити. Вони мають виховувати і вчити дітей. Бо саме діти наше майбутнє", – підкреслив Кличко.

За словами мера, більшість освітніх установ столиці, що працюють понад 50 років, жодного разу не бачили ремонтів.

"У 2019 році на підготовку до нового навчального року з міського бюджету освіта отримала 2,5 млрд грн. За ці кошти заклади освіти ремонтують дахи, фасади, міняють вікна, роблять капітальні ремонти класів, коридорів та купують нове обладнання. А також облаштовують заклади освіти, щоб вони були доступними для людей з інвалідністю", –наголосив Кличко.

Вчитель

Вчитель. Джерело: Високий Замок

Високий Замок

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні відбудеться ЗНО для вчителів.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".