"Всі здають, і ти будеш": у дитсадку Києва розгорівся скандал через погрози батькам

21.6т
Читати матеріал російською

У дитсадку №664 Оболонського району міста Києва розгорівся скандал через побори і погрози батькам, які не здають кошти в фонд дошкільного закладу.

Новину доповнено коментарем батька одного з дітей Влада Руденка.

Про інцидент розповіла у Facebook-групі "БАТЬКИ SOS" Олена Бабікова. За її словами, конфлікти почалися через регулярні запізнення виховательки. Група працює з 7 ранку, і Бабіковій кожного дня доводиться запізнюватися на роботу, тому що дитину немає з ким залишити в дитсадку, пише Моя Школа OBOZREVATEL.

Жінка написала скаргу на виховательку Валентину Іванівну керівництву закладу, адже на зауваження працівник садка реагувала криками і погрозами. Після цього педагогиня вирішила помститися і почала налаштовувати інших батьків проти неї.

"Після її маніпуляцій в батьківському чаті на мене полилися погрози, образи, і вимоги піти в іншу групу або сад. І що найнеприємніше, вихователька почала говорити про мою дитину гидоти! Загалом тепер батьки мають намір писати скарги на мене і виживати з групи", – додала жителька Києва.

Також Бабікову змусили здавати гроші на шафу, яку мали б придбати за кошти районного управління освіти.

"Дорога, моя. Батьки завжди здають на все, і ти будеш здавати", – нібито заявляла вихователька.

Владислав Руденко, батько одного з дітей, пояснив іншу сторону медалі. За його словами, вихователька – інтелігентна жінка, любить дітей, а поборами – не займається.

"Ще більше року тому батьки вирішили, що не чекатимуть, самі здадуть гроші і замовлять шафи для дітей", – розповів Руденко.

У дитсадку Києва розгорівся скандал через погрози батькам

На його думку, конфлікт між жінками почався, тому що вихователька кілька разів робила зауваження Бабіковій через брудний одяг доньки.

Та в свою чергу після того, як вихователька на 15 хвилин запізнилася на роботу, написала на неї скаргу. Зараз батьки вмовляють виховательку, щоб вона не звільнялися через конфлікт.

"Шкода в цій ситуації виховательку, яка дуже хороша людина. Я не думав, що такі ще залишилися", – додав Руденко.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у дитсадку в Черкасах жінка влаштувала допит з погрозами чужій дитині.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "дошкільний період" на сайті "OBOZREVATEL".