/ ЗНО

Коли закінчиться карантин в Україні: в МОН спростували гучний фейк

82.9т
Читати матеріал російською

Українців закликали не вірити у фейк про те, що загальнонаціональний карантин через коронавірус нібито продовжать до 15 травня, а зовнішнє незалежне оцінювання скасують.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Відповідне спростування з'явилося на сторінці Міністерства освіти і науки України у Facebook. У ньому громадян закликали довіряти тільки офіційним джерелам інформації.

"Інформація про нібито продовження загальнонаціонального карантину до 15 травня 2020 року і про скасування ЗНО – фейк. Зараз вона активно поширюється в батьківських і вчительських групах із посиланням на Facebook-сторінку Міносвіти. Однак ця інформація не відповідає дійсності", – запевнили у відомстві, нагадавши, що 2 квітня уряд визначив, що карантин триватиме до 24 квітня.

Карантин у школах

Карантин у школах. Джерело: Вечерний Николаев

Вечерний Николаев

"Ця дата поки залишається незмінною. Якщо уряд ухвалить рішення про продовження карантину, Міністерство освіти і науки повідомить про це на офіційних ресурсах, а також надішле відповідні листи місцевим управлінням освіти", – додали в Міносвіти.

Також українцям нагадали, що скасування ЗНО неприпустиме, оскільки саме на його підставі відбуватиметься вступ до вишів.

Ми піклуємося про ваше здоров’я, залишайтесь вдома і все найнеобхідніше замовляйте он-лайн на нашому розділі Промокоди.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".