Головна Блоги

Підручник Геометрія 10 клас А. Г. Мерзляк, Д. А. Номіровський, В. Б. Полонський, М. С. Якір 2018. Профільний рівень

Нова програма
А. Г. Мерзляк, Д. А. Номіровський, В. Б. Полонський, М. С. Якір
Рік: 2018
Профільний рівень

Рекомендовані Підручники

А. Г. Мерзляк та ін.
Рік: 2010
Збірник задач і контрольних робіт
Клас: 10 клас
Нова програма
А. Г. Мерзляк та ін.
Рік: 2018
Поглиблений рівень
Клас: 10 клас

Як виглядає структура підручника геометрія 10 клас А.Г. Мерзляк

Весь матеріал в підручнику геометрія 10 клас А.Г. Мерзляк, Д.А. Номіровський, В.Б. Полонський, М.С. Якір 2018, профільний рівень поділено на параграфи, що складаються з пунктів з теорією і практикою.

Особливі тексти

Працюючи з підручником зверніть увагу на теорію, що виділена курсивом або шрифтами. Це важливі моменти, які необхідно зрозуміти та запам'ятати.

Робимо за зразком

У книзі кожна нова тема закінчується подачею практичного завдання з готовим розв'язанням. Це несе на собі подвійне навантаження: по-перше, таке завдання допоможе школярам розібратися в новій темі, а по-друге, - це свого роду зразок для виконання подібних однотипних прикладів або задач.

Як правильно працювати вдома

У кожному параграфі можна знайти досить багато завдань для самостійної роботи вдома. Однак, приступати до самостійної роботи слід тільки після того, як школяр розбереться з теоретичною частиною та у нього не виникатиме ніяких питань по новій темі.

Спеціальні завдання

Всі практичні завдання і приклади діляться за рівнями складності, починаючи від найпростіших і закінчуючи складними. Найскладніші мають позначку (*).