Головна Блоги

Рік: 2019
Клас: 11 клас

Що увійшло до підручника хімія 11 клас Г.А. Лашевська

Підручник хімія 11 клас Г.А. Лашевська, А.А. Лашевська 2011 року складається з матеріалів, поділених на розділи та параграфи. Також до книги увійшли практичні роботи, відповіді до завдань, підсумки, словник, довідкові матеріали і т.ін.

Про головне

У підручнику є рубрика "Про головне", яка допоможе школярам повторити пройдений матеріал, закріпити його і виділити з потоку отриманої інформації найважливіше.

Тести

У підручнику є тестові завдання, які допоможуть підліткам закріпити пройдений матеріал і дадуть можливість підготуватися до контрольної роботи або випускних тестів.

Завдання

У підручнику є завдання, які необхідно виконувати для закріплення пройденого матеріалу. Виконання завдань не тільки допоможе школярам швидше розібратися в матеріалі, але і навчить застосовувати отримані знання на практиці.

Самоконтроль

Завдання для самоконтролю можна виконувати як на уроці, так і вдома. У списку завдань для самоконтролю можна знайти завдання з позначкою (*). Ці завдання не є обов'язковими для виконання, проте краще їх не ігнорувати, а все ж спробувати виконати, тому, що саме ці завдання допоможуть більш глибоко розібратися в матеріалі.