Головна Блоги

Рік: 2005
Клас: 11 клас

Що увійшло до підручника хімія 11 клас Л.П. Величко

Підручник хімія 11 клас Л.П. Величко 2011, академічний рівень складається з матеріалів, розбитих на розділи, параграфи, теми, пункти та блоки. Також до книги увійшли завдання для закріплення матеріалу, відповіді до завдань, практикум, довідкові матеріали і т.ін.

Зміст

На початку кожного блоку з новим матеріалом є короткий зміст параграфа. Це допоможе школярам правильно виділити із загального потоку інформації найголовніше і сконцентрувати на ньому всю свою увагу.

Самоконтроль

В кінці параграфів є завдання для самоконтролю. Ці завдання допоможуть закріпити пройдений матеріал, і навчать школярів застосовувати нові знання на практиці.

Лабораторні роботи

У підручнику є завдання для лабораторних робіт. До кожної лабораторної роботи дається докладна інструкція по її виконанню та з техніки безпеки.