Головна Блоги

Рівень стандарту
Клас: 11 клас

Що увійшло до підручника хімія 11 клас О.Г. Ярошенко

Підручник хімія 11 клас О.Г. Ярошенко 2011 року складається з декількох розділів, післямови, додаткових матеріалів, довідкових матеріалів, завдань, відповідей до завдань, словників і т.ін.

Довідкова інформація

У підручнику є рубрика "Довідкова інформація", яка буде цікава і корисна тим, хто захоплюється точними науками. У цій рубриці можна знайти інформацію, що виходить за рамки шкільної програми.

Ерудитам на замітку

Також в підручнику є рубрика "Ерудитам на замітку", яка розширює і доповнює основний матеріал. Ця рубрика буде незамінна для тих, хто відвідує факультативи та хоче більш ретельно освоїти матеріал.

Нотатки

У підручнику є рубрика "Нотатки", в яку винесено важливі аспекти, які потребують додаткової уваги.

Тести та самоконтроль

У підручнику є завдання для тестів і питання для самоконтролю. Тестові завдання допоможуть школярам підготуватися до випускних тестів, а питання для самоконтролю підкажуть вчителю на які теми варто звернути особливу увагу і де у школярів прогалини в знаннях.