Головна Блоги

Профільний рівень
Клас: 11 клас

Що увійшло до підручника хімія 11 клас Н.М. Буринська

Підручник хімія 11 клас Н.М. Буринська, Л.П. Величко 2005 складається з матеріалів, розділених на розділи, практичні роботи, додатки і т.ін.

Згадаймо забуте

На початку підручника є спеціальний розділ, присвячений повторенню раніше пройденого матеріалу. Цей розділ допоможе школярам згадати забуті правила і терміни, а також підготує їх до сприйняття нового, більш складного матеріалу.

Перевірте себе

Після кожної нової теми в підручнику йдуть питання для самоконтролю. Відповідаючи на ці питання школярі швидше запам'ятають новий матеріал, крім того, завдання для самоконтролю допоможуть підліткам зорієнтуватися як отримані знання застосовувати на практиці.

Що потрібно вивчити

Правила, визначення і важливі терміни в підручнику надруковані синім кольором. Також важливі тексти виділено вертикальною синьою лінією. Ці тексти потрібно буде вивчити.

Лабораторні роботи

У підручнику є завдання для лабораторних робіт. До кожної роботи додається детальна інструкція по її виконанню, а також роз'яснення щодо того, як правильно записати отримані результати.