Підручники Українська мова 11 клас В. В. Заболотний, О. В. Заболотний 2012

Аналоги іншого року видання

Найбільш популярні книги

Що увійшло до підручника українська мова 11 клас В.В. Заболотний

Підручник українська мова 11 клас В.В. Заболотний, О.В. Заболотний 2012 складається з матеріалів з риторики, комунікації, культури мовлення, пунктуації, синтаксису, стилістики. Також до підручника увійшов пунктуаційний практикум, додатки та уроки зв'язного мовлення.

Довідка

У підручнику є рубрика "Довідка", яка буде корисна тим, хто хоче розширити свої пізнання в цій області перед тестами. Дана рубрика виділена горизонтальними хвилястими лініями зеленого кольору.

Виноски

У блоках з теоретичним матеріалом ви побачите вертикальні стовпці зеленого кольору. У ці стовпці винесено основні моменти про які йдеться в тексті. Це було зроблено для того, щоб школярам було зручніше орієнтуватися під час роботи з книгою.

Завдання

Після блоків з новим матеріалом в підручнику йдуть завдання, обов'язкові для виконання. Переважно всі ці завдання припускають виключно письмове виконання, однак, учень може виконувати не всі завдання, а на вибір. На розсуд учителя, школярі або самі виберуть ті завдання, які вони хочуть виконати, або вибір буде зроблений учителем.

Питання для самоконтролю

У підручнику є питання для перевірки рівня підготовки учнів. Самоконтроль допоможе школярам з'ясувати наскільки добре вони засвоїли матеріал і підкаже вчителю чи готові підлітки до освоєння нового матеріалу.