Головна Блоги

Рік: 2018
Частина 2
Переглянути

Що увійшло до структури підручника з української мови для 1 класу М.Д. Захарійчук

Підручник з української мови для 1 класу М.Д. Захарійчук, В.О. Науменко 2012 буквар складається з матеріалів, які допоможуть дітям вивчити букви та звуки. Як результат - працюючи з цим підручником школярі швидко навчаться писати та читати.

Вчимося весело

Щоб дітям було легше сприймати навчальний процес, в книзі майже на кожній сторінці є яскраві барвисті ілюстрації.

Вчимо і повторюємо

У підручнику після кожного пункту з новим матеріалом йдуть питання для закріплення пройденої теми. Майже на всі ці питання школярі можуть відповісти усно. Такі питання - це ідеальний варіант для самоконтролю.

Питання

Під кожним текстом в підручнику йдуть питання, відповідаючи на які школярі перевірять наскільки добре вони зрозуміли зміст тексту, який читали на уроці або вдома.