Головна Блоги

Рік: 2018
Частина 2

З чого складається підручник з української мови для 1 класу М.Д. Захарійчук

Підручник з української мови для 1 класу М.Д. Захарійчук 2012 послябукварна частина містить матеріали, які допоможуть школярам навчитися читати та писати. Працюючи з цією книгою школярі вивчать букви, звуки, навчаться правильно ставити наголос і т.ін.

Думаємо

Після кожного блоку з новим матеріалом в книзі йдуть питання і завдання для самоконтролю. Відповідаючи на ці питання, школярі не тільки перевірять наскільки добре вони засвоїли пройдений матеріал, а й суттєво розширять свій словниковий запас.

Сноски

У нижній частині деяких сторінок можна побачити сноски, в яких розшифровується значення складних або іноземних слів.

Повторюємо і перевіряємо себе

Наприкінці кожного параграфа є питання на які дітям доведеться відповісти. Ці питання допоможуть школярам краще закріпити пройдений матеріал і підкажуть вчителю, чи готові першокласники до освоєння нової теми.